Sihrin egemen olduğu bir dünyada, genç ve güçsüz Mash Burnedead, gen havuzuna bir tehdit olarak görülür ve arındırılması gereken bir varlık olarak kabul edilir. Ormanda gizlice yaşayan Mash, her gün vücudunu eğiterek, sihirden bile daha güçlü kaslar oluşturur. Ancak kimliği açığa çıkarılır ve huzurlu yaşamı tehdit edilince, Mash, varlığı toplum tarafından kabul edilmek zorunda bırakacak kadar güçlü bir rol olan "Tanrısal Vizyoner" olma yolculuğuna çıkar.

Böylece, huzurlu yaşamını sürdürmek için, sihirsiz Mash, krallığın en güçlü ve seçkinlerinin çocuklarıyla yarıştığı saygın Easton Sihir Akademisi'ne kaydolur. Easton'da hayatta kalmak için gereken beceriye sahip olmayan Mash, sınıf arkadaşlarına göre zaten dezavantajlı görünmektedir. Hedeflerine ulaşmak için, Mash, sadece yumrukları kullanarak, kaslarla sihri yenerek her zorluğun üstesinden gelmek zorunda kalacak, Tanrısal Vizyoner unvanı için mücadele edecektir!

Stüdyo: A-1 Pictures
Çıkış Tarihi: 08 Nisan 2023, Cumartesi
Çıkış Sezonu: 2023 İlkbahar
Süre: 23 dakika
Kalite: HD
Işıkları Aç
Report
YouTube
  • 01
Mashle

Mashle

Etiketler: Türkçe Mashle izle, Türkçe Alt Yazılı Mashle izle, İzlemiş olduğun Mashle animesi, LGI ekibi tarafından hazırlanmıştır, Mashle animesi için doğru adrestesin.
Yorumları Görüntüle